« předchozí | další »

Žralůček Hallstromův (Hemiscyllium hallstromi)

Žralůček Hallstromův - Foto č. 9769


PublikaceFotografie není online – Objednat e-mailem


Papua New Guinea
2008


Žralůček Hallstromův:

V jihozápadním Pacifiku žije mnoho druhů tzv. "carpet" žraloků, přesto se tento druh dá poměrně dobře rozeznat od ostatních. Nemá tak krásné "leopardí" skvrny jako Hemiscyllium freycineti a naopak má mnohem větší skvrny než Hemycillium ocellatum. Rovněž oblast jeho výskytu je velmi izolovaná na jižní pobřeží PNG. V okolí Port Moresby jsem tohoto žraloka pozoroval poměrně často skrytého v korálových úkrytech, ale jednou jsem ho načapal na otevřeném dně a z tohoto setkání pochází i fotografie v tomto atlase. Málokdy opravdu plave, obvykle legračně pochoduje po reefu jako malý pejsek.

max.délka - 77cm
max.hmotnost - 8kgŽralůček Hallstromův - Info na Wikipedie  • Fotografie pro publikování

    Stáhněte si fotografie pro posouzení kvalitya vhodnosti k předpokládanému použití. Online fotografie jsou k dispozici pro tisk do velikosti cca A4/300dpi. Větší velikost Vám zašleme na vyžádání.

  • Fotografie pro osobní potřebu

    Fotografie, které jsou označené jako online, můžete použít k soukromým (neveřejným) účelům. Sami stanovte cenu, jakou jste ochotni zaplatit. Peníze zašlete na účet č. 1059450/0300 nebo zaplaťte kartou. Děkuji. Jiří Bohdal
Objednat e-mailem
Ceník | Kontakt
  Pro prohlížení fotografií doporučujeme celoobrazovkové zobrazení - klávesa F11.