Povodně - Mělnicko (Prosba o pomoc)

Povodně - Mělnicko (Prosba o pomoc) - Foto č. 19094


PublikaceFotografie není online – Objednat e-mailem


Mělník, CZ
4.Červen 2013


Povodně - Mělnicko (Prosba o pomoc):

Prosba o pomoc

Jak všichni dobře víme ze sdělovacích prostředků, Mělnicko zažívá v těchto dnech dosti dramatické chvilky. Povodně, které zasáhly náš okres pustoší příbytky a domy v několika obcích a některým lidem berou střechu nad hlavou. Nejvíce postiženi jsou lidé v Zálezlicích, Klích, Kozárovicích, Hoříně, Zelčíně, Brozánkách, Lužci nad Vltavou, Kralupech nad Vltavou atd.
Lidé z těchto postižených míst uvítají jakoukoli Vaši pomoc, kterou teď budou opravdu potřebovat. Finančně můžete vypomoct zasláním jakékoli částky na účet Fondu humanity Českého červeného kříže pro okres Mělník (č.účtu: 35-2435171/0100). Při zasílání je však potřeba vyplnit jméno odesílatele.
Pokud byste chtěli podpořit někoho konkrétně, například postižené v Zálezlicích, obraťte se prosím na tato telefonní čísla 736620931 p. Dvořáková nebo 605234332 p. Herinková.

Za případnou pomoc všem předem děkujeme.Povodně - Mělnicko (Prosba o pomoc) - Fotografie (4):

Povodně - Mělnicko (Prosba o pomoc) - Info na Wikipedie  • Fotografie pro publikování

    Stáhněte si fotografie pro posouzení kvalitya vhodnosti k předpokládanému použití. Online fotografie jsou k dispozici pro tisk do velikosti cca A4/300dpi. Větší velikost Vám zašleme na vyžádání.

  • Fotografie pro osobní potřebu

    Fotografie, které jsou označené jako online, můžete použít k soukromým (neveřejným) účelům. Sami stanovte cenu, jakou jste ochotni zaplatit. Peníze zašlete na účet č. 1059450/0300 nebo zaplaťte kartou. Děkuji. Jiří Bohdal
Objednat e-mailem
Ceník | Kontakt
  Pro prohlížení fotografií doporučujeme celoobrazovkové zobrazení - klávesa F11.