GLUCAMEDIC KOMPLEX - Beta glukany

Velmi účinný extrakt z hlívy ústříčné k dostání na těchto stránkách
GLUCAMEDIC KOMPLEX - Beta glukany
 

Jaroslav Malý o hlívě ústřičné a tomto preparátu:

S hlívou ústřičnou jsme vás na těchto stránkách pod jejími fotografiemi již dosti podrobně seznámili, tato houba si však zaslouží mnohem větší pozornost.

Protože s ní mám velmi dobré zkušenosti, rozhodl jsem se seznámit vás s ní poněkud podrobněji a třeba vám tak pomoci a zbavit vás jejím prostřednictvím různých zdravotních obtíží. Houby jako takové jsou mým velkým koníčkem a nejvíc mne zajímají právě druhy, které jsou nějakým způsobem prospěšné lidskému zdraví. Možná vás to překvapí, ale takových druhů u nás roste několik a jde jen o to vědět, jak je správně využít.

Já osobně své první poznatky získával na přednáškách ČMS. Na jedné z těchto přednášek jsem si v roce 2000 se zájmem vyslechl ing. Jiřího Baiera, který zde hovořil na téma: Hlíva ústřičná, její účinky a způsob využití. Pan Baier rozdal zájemcům nasušenou a rozemletou hlívu v podobě prášku a doporučil ji pravidelně užívat každý den na čtvrtku čajové lžičky. Řekl jsem si proč to také nezkusit a dokonce jsem si sám hlívu vypěstoval. Nasušil jsem ji, rozemlel na prášek a takto ji denně užíval a se mnou i někteří moji známí. Již po krátké době jsem z prvních ohlasů zjistil, že na té zázračné houbě vskutku něco bude. Prvním přesvědčivým důkazem pozitivních účinků bylo zmizení bradavic u třech lidí a to dokonce během jednoho měsíce. Jedná se o běžné bradavice virového původu, které si děti často přináší domů z koupališť a bazénů. Při pravidelném užívání hlívy ústřičné, respektive preparátů z této houby, vám bradavice zmizí již do měsíce, maximálně do 40 - 45 dní.

Díky tomuto poznatku mne postupně již ani nepřekvapovaly další kladné ohlasy zejména v souvislosti s úpravou krevního tlaku, správnou hladinou cholesterolu v krvi, úpravou metabolismu, s odlehčením bolestí kloubů a podobně.
Všechny tyto poznatky mne vedly k tomu, že jsem se začal o hlívu ústřičnou zajímat podrobněji a postupně se seznámil s některými lidmi, kteří z ní vyrábí méně či více účinné preparáty. Mezi ty první a seriózní patří zcela jistě ing.Kroutil, který nabízí nejúčinnější preparáty z hlívy, které jsou u nás na trhu k dostání.
Nejúčinnější složkou hlívy ústřičné jsou takzvané Beta 1,3 - D glukany, které urychlují nejrůznější způsoby léčení a násobí účinky jednotlivých léčebných metod, zlepšují vstřebávání vitamínů a minerálů a významně posilují imunitní systém. Ing. Kroutil se zaměřil právě na tyto glukany a vynalezl velmi vhodný způsob jak je z hlívy ústřičné za studena extrahovat. Jeho tekutý extrakt s názvem GLUCAMEDIC je nejúčinnějším preparátem z hlívy ústřičné na našem trhu. Podrobné informace k tomuto ryze přírodnímu koncentrátu naleznete na stránce použití a apliakce.

Já osobně jsem se s ing. Kroutilem seznámil před 4 lety a vzhledem k předchozím zkušenostem s hlívou ústřičnou jsem neváhal a zajistil mu přednášku v Regionálním muzeu v Mělníku. Jeho argumenty proč hlívu pravidelně užívat byly natolik přesvědčivé, že si GLUCAMEDIC zakoupil téměř každý návštěvník přednášky.
Zhruba po 2 měsících od zakoupení jsem začal zaznamenávat první kladné ohlasy, kterých neustále přibývalo. Na základě těchto ohlasů jsem se s ing. Kroutilem dohodnul na další přednášce a spolupráci. GLUCAMEDIC je opravdu velmi účinným preparátem a postupně si jej začalo pravidelně objednávat několik desítek lidí, kteří si jej nemohli vynachválit. Nyní je k dostání zejména ve specializovaných prodejnách se zdravou výživou a teď již také na těchto stránkách - stačí jen vyplnit formulář:

Výhodou tohoto přírodního preparátu je možnost kombinace s léky, absence jakýchkoli vedlejších účinků a rozsah využití. Jediné omezení se týká lidí po transplantaci některých orgánů, ti tento preparát užívat nemohou. Naopak užívat jej mohou například i těhotné ženy a děti starší 3 let.

Osobně bych GLUCAMEDIC doporučil úplně každému, zdravým lidem jako vynikající prevenci před různými civilizačními onemocněními, jakými jsou infarkty, mozkové příhody nebo strašák posledních let rakovina a nemocným lidem trpícím bolestmi kloubů, vysokým krevním tlakem, různými kožními onemocněními a alergiemi, dále bych jej doporučil diabetikům, kardiakům, astmatikům a dokonce i lidem postižených rakovinou. Hlíva ústřičná má totiž takové účinky, že dokáže zahubit i některé nádory a navíc je velmi účinná při chemoterapiích kdy postiženým významně zmírňuje nepříjemné vedlejší účinky.

Objednat e-mailem
Ceník | Kontakt
  Pro prohlížení fotografií doporučujeme celoobrazovkové zobrazení - klávesa F11.